Kulinarne inspiracje z Love Beer

Czy wiesz, że istnieje aż 80 stylów piwnych? Że pija się je w różnych szklankach, podaje w różnych temperaturach i że świetnie współgrają z rozmaitymi daniami?

Różnorodne nuty smakowe i zapachowe w poszczególnych gatunkach piw w ciekawy sposób podkreślają smak wielu potraw – od prostych przystawek po wyszukane dania główne, a nawet desery. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie!

Tarta truskawkowa w połączeniu z klasycznym lagerem, stek wołowy podany z pilsnerem, owoce morza zaserwowane ze stoutem? A może masz inne propozycje?

Przygotuj swoje piwno-kulinarne połączenie i wygraj atrakcyjne nagrody. Wskazówki jak stworzyć duety doskonałe znajdziesz w konkursowym artykule: Style piwne.
Nie musisz posiadać profesjonalnego szkła do serwowania piwa. Wystarczy, że kierując się ogólnymi zasadami wykorzystasz szklanki i kieliszki o różnych kształtach, które z pewnością znajdziesz w swoim domu. Liczy się kreatywność i pomysłowość.

Do dzieła!

UWAGA: w konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE:

1. Stwórz danie (przystawka lub danie główne lub deser), które idealnie komponuje się z wybranym przez Ciebie gatunkiem piwa. Do akcji można dodać maksymalnie 6 wpisów. Każdy zgłoszony do akcji wpis powinien zawierać inną propozycję dania wraz dobranym do niego gatunkiem piwa.

2. Pamiętaj, aby w tytule przepisu znalazła się nazwa dania wraz proponowanym do niego gatunkiem piwa, np. tarta z truskawkami z lagerem.

3. Wykonaj zdjęcie prezentujące danie wraz z dobranym do niego gatunkiem piwa (zaserwowanym wyłącznie w szklance – nie w butelce).

4. Zamieść na swoim blogu baner konkursowy.

5. Opublikuj przepis i zdjęcie na swoim blogu oraz na Durszlak.plCzas trwania akcji:
od  2015-07-24  do  2015-08-21

Akcja się już zakończyła

Odnośnik do akcji:

Kopiuj do schowka