Blogerzy odkrywają wartość mleka!

Prowadzisz bloga kulinarnego? Masz głowę pełną ciekawych przepisów na dania z mleka lub produktów mlecznych? Podziel się jednym z nich ze swoimi czytelnikami i weź udział w naszym konkursie „Blogerzy odkrywają wartość mleka”. Nie czekaj do ostatniej chwili – na autorów pierwszych 50 prawidłowych zgłoszeń czekają nagrody gwarantowane, zaś na zwycięzców – sprzęt kuchenny KitchenAid!

Całą jesień i zimę tęsknimy do cieplejszych, słonecznych dni, a gdy nadchodzą, nierzadko brakuje nam siły, by w pełni się nimi cieszyć. Aby uniknąć spadku kondycji, wystarczy zmiana diety na lżejszą, bardziej urozmaiconą i odpowiednio zbilansowaną. Jeśli zatem chcemy powitać wiosnę z i lato z wigorem, w naszym jadłospisie nie może zabraknąć mleka i jego przetworów. Są one świetnym źródłem witamin oraz związków mineralnych, które wspierają funkcjonowanie układu odpornościowego, pomagają walczyć z uczuciem znużenia i zmęczenia oraz dodają energii.

W konkursie „Blogerzy odkrywają wartość mleka” szukamy kulinarnego remedium na wiosenny spadek formy. Zadanie, które dla Was przygotowaliśmy, polega na stworzeniu ciekawego przepisu na danie z nabiałem w roli głównej, które wzbogaci lekką wiosenną dietę w niezbędne organizmowi składniki odżywcze i mineralne. Wystarczy, że podzielisz się z nami autorską recepturą i pomysłowo dokończysz zdanie, a niezawodny i stylowy sprzęt kuchenny KitchenAid, może trafić do Ciebie.Czas trwania akcji:
od  2015-05-08  do  2015-06-11

Akcja się już zakończyła

Odnośnik do akcji:

Kopiuj do schowka