Niezłe ciacha i rozkoszne babeczki

Marka Paclan wystartowała z konkursem skierowanym do miłośników gotowania i pasjonatów słodkich wypieków. Do wygrania udział w wyjątkowych warsztatach w krakowskiej Manufakturze Czekolady oraz zestawy niespodzianki. Paclan nagrodzi 10 osób, które zaprezentują najciekawsze przepisy na ciasta, ciasteczka i babeczki.

Paclan, znany Polkom już od ponad 20 lat jako marka produktów gospodarstwa domowego, wystartował z konkursem dla internautów, którzy pasjonują się pieczeniem i gotowaniem. Aby wziąć udział w akcji należy przygotować słodki wypiek używając dowolnego produktu Paclan, a jego fotografię wraz z przepisem opublikować w dowolnym kanale społecznościowym. Zgłoszenia z linkiem do publikacji należy wysyłać za pośrednictwem aplikacji konkursowej na fanpage marki. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 listopada 2014 roku.

10ciu finalistów zostanie zaproszonych na aromatyczne warsztaty kulinarne w krakowskiej Manufakturze Czekolady, które odbędą się 6 grudnia 2014 roku o godzinie 12:00. W mikołajkowe południe uczestnicy warsztatów będą mieli okazję własnoręcznie przygotowywać trufle, praliny i autorskie dekoracje tabliczek czekolady pod okiem najlepszych mistrzów cukierniczych Manufaktury.

Więcej informacji oraz regulamin zabawy:

https://www.facebook.com/familyproducts/app_548201605313649Czas trwania akcji:
od  2014-11-10  do  2014-11-26

Akcja się już zakończyła

Odnośnik do akcji:

Kopiuj do schowka