Konkurs kulinarny firmy Polish Snail Holding

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym, który organizuje firma Polish Snail Holding. To firma, która dostarcza do sklepów gotowe do spożycia ślimaki w puszce. Przepisy na dania ze ślimaków możecie oczywiście wykorzystać z mojego bloga. Zapraszam!

Lubisz gotować? Pobyt w kuchni i eksperymenty z różnymi daniami i smakami to Twój żywioł? Nie boisz się próbować nowych doznań kulinarnych? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Ugotuj ciekawą potrawę ze ślimaków, zrób zdjęcie gotowemu daniu, napisz przepis i wyślij do nas.

Jeśli kuchnia nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, a Ty lubisz poeksperymentować z garnkami i patelnią, weź udział w naszym konkursie kulinarnym. Do wygrania jest markowy tablet oraz zestawy gotowych do spożycia ślimaków w puszce „Escagrot – ślimaki w sosie własnym” firmy Polish Snail Holding.

Jak wziąć udział w konkursie?

Ugotuj ciekawą potrawę, której jednym ze składników będzie mięso ślimaków – można je kupić gotowe w sklepie, np. „Escagrot – ślimaki w sosie własnym”. Zrób zdjęcie gotowej potrawie oraz puszce ślimaków „Escagrot – ślimaki w sosie własnym”. Napisz przepis na to danie (z podaniem składników oraz sposobem przyrządzenia). Wyślij swoje zgłoszenie (zdjęcie, przepis potrawy, imię i nazwisko, adres zamieszkania) na adres: biuroprasowe@polishsnailholding.com w terminie do 10 września 2014 r.

Zasady konkursu

Każdy uczestnik naszego konkursu może przesłać maksymalnie trzy przepisy na potrawy wraz ze zdjęciami. Do każdej potrawy można przesłać maksymalnie po trzy zdjęcia. W swoim zgłoszeniu mailowym należy umieścić swoje imię, nazwisko, adres oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji konkursu kulinarnego przez Polish Snail Holding. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres e-mail: biuroprasowe@polishsnailholding.com do dnia 10 września 2014 r., do godz.

Jury w składzie:

Damian Gajewski – prezes Polish Snail Holding
Paweł Piwowarski – Polish Snail Holding
Niezależny ekspert kulinarny

Oceni potrawy do dnia 20 września 2014 r. O wynikach konkursu poinformujemy na stronie internetowej www.polishsnailholding.com oraz drogą mailową zwycięzców konkursu.

Nagrody w konkursie

Organizator konkursu przewidział trzy nagrody główne:

1. Miejsce – markowy tablet oraz pięć zestawów ślimaków w puszce „Escargot – ślimaki w sosie własnym”

2. Miejsce – 5 zestawów ślimaków w puszce „Escargot – ślimaki w sosie własnym”

3. Miejsce – 3 zestawy ślimaków w puszce „Escargot – ślimaki w sosie własnym”

Możliwe są również nagrody pocieszenia, o czym poinformujemy na stronie www.polishsnailholding.comCzas trwania akcji:
od  2014-09-01  do  2014-09-21

Akcja się już zakończyła

Odnośnik do akcji:

Kopiuj do schowka