Tarty na wszystkie sposoby

tarty na wszystkie sposobyOd jakiegoś czasu myśleliśmy nad jakąś akcją, kopaliśmy w archiwach szukając czegoś, czego jeszcze nie było. No i wygląda na to, że znaleźliśmy. TARTY.

Idąc za wikipedią: Tarta (fr. tarte) – rodzaj wypieku, składającego się z kruchego ciasta i nadzienia, które może być zarówno słodkie (np. z owocami), jak i słone (np. z warzywami, grzybami). Odmianą tarty jest quiche, który różni się tym, że podawany jest wyłącznie z nadzieniem wytrawnym, zalanym masą jajeczną.

Potencjał praktycznie nieograniczony, tarty czy quiche można podawać na setki sposobów. Blogowicze! Czas zaprezentować swoje ulubione słodkie i wytrawne tarty – pora roku tylko do tego zachęca, bo w sklepach i na bazarkach obfitość świeżych warzyw i owoców.

Zachęcamy do zgłaszania sprawdzonych i polecanych przepisów na tarty i quiche (mile widziane wpisy nowe jak i archiwalne z 2011 roku).

Akcja trwa od 15 czerwca do 30 września. Po zakończeniu na blogu zostanie opublikowane podsumowanie z wszystkimi przepisami biorącymi udział w akcji.

P. i M. :)

P.S. linki do przepisów na Waszych blogach można zamieszczać również w komentarzach pod tym postem :)Czas trwania akcji:
od  2011-06-15  do  2011-10-01

Akcja się już zakończyła

Przepisy dodane do akcji:

Przepisy dodane przez: anemone_
Przepisy dodane przez: bitedelite
Przepisy dodane przez: blue_megi
Przepisy dodane przez: Emma
Przepisy dodane przez: kabamaiga
Przepisy dodane przez: martusia
Przepisy dodane przez: Moja Toskania
Przepisy dodane przez: Trzaska
Przepisy dodane przez: witaminkaa